Venkovní žaluzie
1.1.2016

Panelákové stínění aneb venkovní rolety do celého paneláku


Každé léto horko a každá zima chladno. I tímto způsobem by se dal definovat život v panelovém domě. Naše stínící prvky dokáží tento tepelný nekomfort jednou pro vždy vyřešit vyřešit.  A protože nejste určitě jediní, kdo takové problémy ve vašem domě řeší a proto se také nabízí řešení hromadné objednávky přes vaše SBJ nebo BD.

Venkovní rolety na váš byt v paneláku jsou opravdu řešení. Obvykle právě léto bývá doba, kdy tisíce lidí z bytových jednotek začnou hledat řešení kvůli nesnesitelným teplotám v jejich bytech. Mezi další silné argumenty pro pořízení venkovních rolet bývá zajištění bezpečí proti nežádoucímu přístupu přes balkón nebo okno, zamezení pohledům cizích osob z protějšího domu nebo v přízemí kolemjdoucích, stejně tak jako úspora nákladů za vytápění v zimě. Proto předokenní rolety jsou skvělou investicí, ať už bydlíte v paneláku v Praze nebo v Plzni.

Chcete venkovní rolety? Navrhněte pořízení venkovních rolet vašemu SVJ nebo BD. Velmi rádi se osobně zúčastníme jednání, vysvětlíme všechny přínosy, postup instalace a zodpovíme veškeré případné dotazy k problematice stínící techniky.Proč si pořídit venkovní rolety do vašeho bytu?


Důležitým argumentem pro instalaci venkovních rolet u paneláku je jejich odolnost proti větru. Vítr může být velmi silný, pokud bydlíte ve vyšších patrech. Z tohoto důvodu není montáž venkovních žaluzií úplně nejvhodnější. V silném větru totiž obstojí rolety mnohem lépe než žaluzie. Oproti tomu u rolet jsou jednotlivé lamely spojené takzvanými zámky po celé výšce pancíře.

Nechte si od nás zdarma spočítat předběžnou a nezávaznou cenovou nabídku

 

  Potřebujete pomoci s vyplněním této nezávazné cenové kalkulace?
  Zanechte nám na sebe telefonní číslo a my vám rádi pomůžeme.

   Požadované rozměry rolet v cm

   Pokud nevíte, uveďte přibližné rozměry, jedná se o orientační kalkulaci.
   šířka a výška

   x , počet
   x , počet
   x , počet
   x , počet
   x , počet
   x , počet

   Způsob ovládání rolet

   ManuálníElektropohonObě varianty

   Kontakt, místo realizace   Poznámka / další specifikace


   Přiložit nákres (max.5mb)

   Souhlasím se zpracováním osobních údajů
   Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely vypracování a evidence cenové nabídky a zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail almma@almma.cz nebo poštou na adresu společnosti Almma s.r.o., Příbramská 1945, 26301 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.

   Přečtěte si podmínky

   Finální kalkulace bude vytvořena na základě konzultace a přesného zaměření naším pracovníkem.